NOVINKY

arr3Odeslání zásilkyDíky novým webovým stránám Vám vaši objednávku odešleme druhý den po objednání....

KONTAKTY

Protodieta.cz
U Leskavy 764/20
Brno 625 00
protodieta@trygo.cz

JAK RYCHLE ZHUBNOUT
Jak zhubnout – rychle

Často se mě ptají, jak se mi podařilo zhubnut 25kg. Proto toho kdo bude chtít vědět víc, zde uvádím několik pravidel, která jsou pro hubnutí velmi důležitá.

  • Jezte pravidelně (nejlépe 5x až 6x) za den jídlo v menších porcích
  • Mezi jídly mějte 3 hodinové přestávky (během bdění)
  • Ze začátku si dobře važte potraviny, které sníte a kombinujte s kalorickými tabulkami, abyste měli odhad kolik kalorii za den sníte. Nebo můžete využít našich jídel s přesným složením.
  • Zásadu „nejíst po 17 hod.“ hoďte za hlavu, důležité je zachovat nejíst dvě až tři hodiny před tím než jdete spát. Tedy pokud jíte naposledy v 18 hod. měli byste jít spát v 21hod. Pokud toto pravidlo nedodržíte zpomalujete si metabolismus a snadněji přiberete.
  • Dodržujte pitný režim. Pijte minimálně 3 litry denně - nebublinkové čisté vody. Ideálně každou hodinu pijte jednu sklenici.
  • Pokud býváte často mimo domov, nebo na pracovních cestách, neřešte jídlo na poslední chvíli. Předem s tím počítejte, protože pokud sníte malé množství před tím, než dostanete hlad, bude to stačit a nemusíte pak sáhnout po fasfoodech a sladkostech. Ideální jsou proteinové tyčinky, nebo proteinový desert (koktej), které si namícháte kdekoli i třeba v autě.
  • Pokud nemůžete jíst běžné jídlo, protože nemáte čas, jste na pracovní cestě a podobně dejte si speciální tyčinku proteinový nápoj. Tyto potraviny se mohou zdát dražší, ale mají vysoký obsah bílkovin a malé množství cukru. Tedy předejdete hladu ( i hypoglykémii) a nepřiberete z nic. Ideální je kombinace se zeleninou.